Üyelik Müracaatında Yapılacak İşlemler

1. Müracaat formunun ön yüzünü bilgisayar ortamında veya mürekkepli kalem ile okunaklı olarak doldurunuz ve imzalayınız. Formun arka yüzündeki aydınlatma metni ve açık rıza onayını okuyunuz ve altını imzalayınız.

2. Islak imzalı formu ve ekine koyacağınız bir adet vesikalık fotoğraf, e-devlet üzerinden temin edebileceğiniz adli sicil kaydı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Kimlik kartınızın arkalı önlü fotokopisini posta yolu ile Dernek Merkezine (Kara Harp Okulu 1992 Mezunları Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Kızılay Mahallesi İzmir-2 Caddesi Ersan Apt No:49/5 06420 Çankaya/Ankara) gönderiniz.

3. Başvuru formunuz Dernek Merkezine ulaştıktan sonra, üyelik başvurunuz 30 gün içinde değerlendirilecek ve sonuç tarafınıza yazılı olarak bildirilecektir.

4. Aidat ödemelerini Derneğe üye olarak kabul edildiğiniz Yönetim Kurulu tarafından size bildirildikten sonra yapınız.

5. Dernek üyeliğine kabul edildiğiniz size bildirildiğinde; en geç iki ay içinde giriş aidatını (300 TL.) ve yıllık aidatı (900 TL.), toplam 1.200 TL.'nı aşağıda yazılı banka hesap numarasına tek seferde yatırınız. EFT/Havale açıklamalarına “Ad Soyad, TC Kimlik Numarası ile Giriş ve Yıllık Aidat” yazılması önem arz etmektedir.

6. Önceki yıllarda üyelik kaydı yaptıran üyelerimizin, 2024 için belirlenen yıllık aidat tutarını (900 TL.) en geç Şubat ayı sonuna kadar aşağıda belirtilen banka hesap numarasına yatırmaları gerekmektedir.

HESAP BİLGİLERİ

Hesap Sahibi : Kara Harp Okulu 1992 Mezunları Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği

Banka-Şube : İş Bankası Küçükevler Şubesi

IBAN No. : TR670006400000142111329174

  • Clients
  • Clients
  • Clients
  • Clients
  • Clients
  • Clients